Skip to main content

METİN2PVPLER.NET

W.

metin2pvpler

metin2pvpler.net - Güncel 2020 Metin2 PvP Serverlar'a hoş geldiniz!

Türkiye'nin en yeni metin2 pvp server tanıtım ve yardımlaşma forumunda sizleride aramızda görmekten çok memnunuz.

OsmanliMt2
Cariye2
Administrator
Merhabalar,
Son zamanlarda birçok istek ve paylaşılan sitelerdeki linklerin kırık olması nedeniyle yukarıda resmini gördüğünüz scripti sizlerle paylaşmayı kararlaştırdık. Uzun süredir metin2 oynayan veya ilgilenen arkadaşlar resimden scripti hatırladığına eminim. Evet, bu script serverlar.gen.tr'nin iki nesil önceki scripti. Scriptin ne ile ilgili ve nasıl bir yapısı olduğuna fikir sahibi olduğunu düşünerek tanıtma faslını atlayıp direkt kuruluma geçelim.
Başlamadan önce hosting panelinizden kendinize bir adet veri tabanı ve veri tabanı kullanıcısı oluşturmalısınız.
  • Buraya tıklayarak bizlere gerekli olan dosyaları indirelim
  • Dosyalarımızı zip arşivinden çıkartalım. Arşiv şifresi yoktur.
İndirdiğiniz dosyalar içerisinde düzenlemeniz gereken birden çok dosya bulunabilir. Biz sizlere scripti çalıştırmanızda gerekli olan dosyaları nasıl düzenleyeceğinizi göstereceğiz. 
  • Ftp klasörü içerisinde config.php isimli dosyayı bulun ve Notepad++ veya Not defteri ile açın. 2 ile 6. satırlar arasını yazdığımız notlara dikkat ederek doldurun ve ardından dosyayı kayıt edin.
  • Sitenize bağlanın (FileZilla tavsiyemdir) ve public_html veya www klasörünün içerisine indirdiğiniz klasör içerisindeki dosyaları yükleyin.
Eğer subdomain veya uzantılı olarak kullanmak istiyorsanız (örneğin siteadi.com/pvp veya /metin2 gibi) hangi isimle kullanmak istiyorsanız o isimle klasör oluşturun ve dosyaları onun içerisine yükleyin.
  • Veri tabanı ve veri tabanı kullanıcısı oluşturduğunuzu varsayıyoruz. Şimdi hostinginize giriş yapın ve cPanel'den Phpmyadmin'e girin. Burada hangi tabloya yükleme yapacaksanız onu açın ve İçe Aktar sekmesine gelin. Veri tabanı klasöründeki sql.sql dosyasını seçin ve yükleyin.
Script kurulumu bitti artık kullanabilirsiniz!
Birkaç bilgilendirme; scripti direkt arşivden çıkartıp yükledim herhangi bir düzenleme yapmadım. Görsellik olarak düzenlemek istediğiniz yerler olabilir istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Scriptte herhangi gizli kod veya açık bulunmamaktadır.
Kurulum ve daha sonrasında yaşadığınız tüm sorunlar için yorum yazarak iletebilirsiniz ücretsiz destek sağlanacaktır.
Scripti localde kurup denedim bu yüzden demo adresi yok ancak konunun başında da dediğim gibi bir çoğunuzun bildiği ve hatırladığı script. Eğer kuran ve kullanan varsa yorum olarak ekleyip arkadaşlara yardımcı olabilir.
Dipnot: Oy verirken Paralel erişim engellendi! hatası alanlar yorum.php içerisindeki 122. satırdaki site adresini kendi site adresinizle değiştirin. Sorununuz çözülecektir.
Ücretsiz Metin2 PvP Server Tanıtım ve Yardım Forumu
Alıntı
Sponsor Reklam Alanı
1 Ziyaretçi
Task